\ מרכז התמיכה והמידע שלנו


מרכז התמיכה והמידע שלנו


מי אנחנו
שיעורים היא פלטפורמה ללימודים אונליין שהוקמה ופותחה על ידי מהנדסים ישראלים לטובת שיפור והנגשת הלימודים הפרטיים בכל מקום ובכל זמן.

מה זה שיעור פרטי אונליין?
באתר ניתן להירשם כתלמיד לקבלת שיעורים פרטיים אונליין במגוון מקצועות וקורסים שונים. כאשר תלמידים פונים למערכת במטרה לאתר מורה פרטי בנושא מסוים, מנוע החיפוש הייחודי שלנו יתאים להם באופן אוטומטי מורים אשר מלמדים את הקורס או נושא הלימוד אותו ציינו. ההתאמה מתבצעת בהתאם לבקשת התלמיד, בהתאם לקורסים אותם מלמד המורה ובהתאם לחוות דעת מתלמידים שלימד בעבר.

מה כוללת המערכת המקוונת של השיעורים?
המערכת כוללת: תקשורת בזמן אמת, לוח כתיבה אינטראקטיבי, שיתוף מסך, תיקיות קבצים, הקלטת השיעור לצורך חזרה ועוד. אנו מעדכנים ומוסיפים פיצ'רים חדשים באופן תמידי. הינכם מוזמנים לפנות אלינו עם כל הצעה לפיצ'רים אשר מתאימים לצרכים שלכם.

מה הדרישות הטכניות? אני צריך ציוד מיוחד?
אוזניות, מיקרופון וחיבור לאינטרנט. הגלישה באמצעות דפדפן כרום או פיירפוקס בלבד. חשוב לוודא הרשאה למיקרופון ולרמקולים מראש.

מה אורך השיעור?
כמה שצריך. אורכו של השיעור נקבע על ידך והמורה יחד בהתאם לצרכים ולרצונות שלך.

אך בוחרים מורה?
כאשר תלמידים פונים למערכת במטרה לאתר מורה פרטי בנושא מסוים, מנוע החיפוש הייחודי שלנו יתאים להם באופן אוטומטי מורים שמלמדים את הקורס או נושא הלימוד אותו ציינו. ההתאמה מתבצעת בהתאם לבקשת התלמיד, הקורסים שציין המורה שהוא מלמד וחוות דעת על המורה מסטודנטים שלימד בעבר.

לא מרוצה מהשיעור, מה עושים?
מדיניות שיעורים אינה מאפשרת החזר על שיעור שהתקיים בפועל. מיד בתום השיעור תתבקש לדרג את המורה ולכתוב חוות דעת על השיעור שנלמד. במקרים אלו אנו ממליצים בחום ליצור קשר איתנו. אנחנו נשמח לשמוע על החוויה שלך ונדאג להתאים לך באופן אישי את המורה הטוב ביותר עבורך להמשך.

אין מורה שמלמד את המקצוע בו אני צריך חיזוק!
יתכן והקורס רשום בצורה שונה, ניתן גם לפנות למורים שמלמדים קורסים דומים. במידה ואינך מצליח לאתר מורה שמתאים לך אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו כדי שנתאים לך את המורה הטוב ביותר עבורך.

אז איך מזמינים שיעור אונליין?
כדי להזמין שיעור אונליין יש ליצור קשר עם המורה בדף המורה, להזין פרטים כמו מה נדרש ומתי. לאחר מכן המורה יחזיר תשובה ותוכלו להתכתב עד להחלטה על מועד השיעור בו תיפגשו בכיתה הוירטואלית לפי לינק שהמורה ישלח לתלמיד.

וכמה זה עולה?
על השיעור צריך לשלם מיד לאחר זמן הניסיון ועם בקשת המורה לתשלום. התשלום מתבצע באמצעות פייפאל ישירות לחשבון המורה. עקב תקופת ההרצה, שיעורים אינה גובה כיום עמלה כלשהי מהפעילות המתבצעת באתר, הן מהמורה והן מהתלמיד.

יש לך שאלה נוספת? צור קשר איתנו