אתר שיעורים מחבר בין מורים, תלמידים וחברים ויוצר קבוצות ורשתות לימוד חברתיות כדי שתצליחו בלימודים.

באתר "שיעורים" תוכלו למצוא מגוון רחב של שיעורים: סרטוני וידאו במגוון נושאים, סיכומי חומר, דפי נוסחאות ועוד. ואם לא בא לכם ללמוד לבד מסרטון או מחומר כתוב, תמיד אפשר לבחור מורה פרטי ולעשות שיעור פרטי אונליין בכיתה הוירטואלית שלנו.
על מנת ללמוד בשיעורים, בחרו את המקצוע אותו תרצו ללמוד ובחרו את סוג השיעור שמתאים לכם. יש לנו המון סוגי שיעורים!

צוות האתר בודק כל שיעור, כל מורה וכל חומר לימוד כדי לתת לכם את אפשרויות הלימוד והשיעורים הטובים ביותר.
לאחר בחירת השיעור לצפייה או חומר הלימוד הרצוי, ניתן לקבל "טעימה" מהשיעור: אם זה סרטון, אפשר לצפות בהתחלה שלו, אם זה חומר כתוב, אפשר להוריד את החלק הראשון שלו ואם זה שיעור פרטי אונליין, ניתן להשתתף בו למשך הזמן שהמורה קבע, בחינם.

מרוצים? רוצים להמשיך עם השיעור שבחרתם? מעולה!
לחיצה פשוטה על כפתור התשלום של פייפאל, ואתם לומדים מהבית, מול המחשב, ללא מאמץ.
הלמידה בשיעורים היא פיתרון אידיאלי למי שפספס שיעור בכיתה או מעוניין ללמוד חומר חדש ומעדיף ללמוד בקלות מהבית.
עלות השיעורים היא נמוכה מאוד ואפשר ללמוד קורסים שלמים בשיעורים אונליין, מהבית.
כשלומדים באינטרנט בקלות עם שיעורים, המורה מגיע אל מסך המחשב שלך בבית והוא כולו שלך.

מה מקבל מי שמצטרף לשיעורים?

כל מורה וכל מי שרוצה ללמד אונליין מקבלים דף אישי ובית ספר ווירטואלי בעזרתו ניתן ללמד אונליין. מי שבוחר להרשם בתור תלמיד מקבל רק דף אישי, אבל תמיד אפשר להפוך להיות מורה או לחזור להיות רק תלמיד. בית הספר כולל בין השאר: מידע כללי על המורה או על בית הספר, לוח הודעות, פורום תלמידים, אולם הרצאות ווירטואלי ואפשרות לפתוח קבוצות לימוד ווירטואליות אליהם יכול כל תלמיד להרשם.
באמצעות בית הספר הווירטואלי והדף האישי ניתן למכור חומרי לימוד להם אנחנו קוראים "שיעורים" (סיכומי חומר, פתרונות לתרגילים או מבחנים, עבודות אקדמאיות, שיעורי וידאו ועוד) וכן לבצע הרצאות או שיעורים פרטיים אונליין. (שהם גם "שיעורים"...:))
כל התשלומים באתר מתבצעים באמצעות ואל חשבון הPaypal, כך אנחנו לא שומרים כל מידע פיננסי אישי שלכם.

כל מורה, מדריך או מחנך יכול להקים בית ספר וירטואלי אונליין.

מה כולל בית הספר הווירטואלי?

1. "קבוצות לימוד" או "קורסים" (שהם כמו כיתות הלימוד בעולם המציאות). לכל "קבוצת לימוד" או "קורס" יכולים להירשם תלמידים. ולכל קבוצת לימוד "יומן שיעורים ומפגשים" בו ניתן לקבוע מפגשים אונליין בכיתת הלימוד של הקבוצה.

2. "אולם הרצאות ווירטואלי" בו ניתן ללמד תלמיד בודד למשל אם תלמיד מזמין שיעור אונליין או קבוצה של תלמידים על ידי קביעת שיעור קבוצתי והזמנת התלמידים אליו. אולם זה, כמו הכיתה הווירטואלית כולל, בין השאר, שידור של קול המורה והצגה של מסך המחשב של המורה לתלמידים הנמצאים בכיתה כך שניתן להשתמש בכלי שירטוט שקיימים כבר על המחשב. ניתן כמובן להציג לתלמיד כל סוג נתונים שהוא כמו מסמך WORD או מצגת POWERPOINT.

3. "יומן הרצאות" בעזרתו גם תלמידים יכולים לקבוע שיעור פרטי או קבוצתי וגם המורה יכול לקבוע הרצאה ולפרסם אותה בין התלמידים כדי שיצטרפו אליה.

מה כוללת קבוצת לימוד?

1. תיקיות מסוגים שונים (תיקיות ציבוריות הפתוחות לכולם לשמירה והורדה, תיקיות פרטיות הפתוחות רק למורה לשמירה והורדה, תיקיות הפתוחות לתלמיד לשמירה ולמורה להורדה ותיקיות הפתוחות רק לקבוצת עבודה או לתלמיד ספציפי בכיתה).

2. אפשרות להעלות חומרי לימוד, מצגות והרצאות בווידאו בחינם או בתשלום עבור התלמידים ואו הצופים לכל אחת מהתיקיות.

3. פורום תלמידים של הקבוצה או הקורס

4. חיווי מסונכרן המציג מי נמצא כעת בקבוצה אונליין

5. ועוד פיתוחים רבים בקרוב מאוד כדי להעשיר את חווית הלמידה אונליין ולהפוך אותה לכוללת עבור התלמידים והמורים.

בין אם מדובר במורה פרטי, בבית ספר סטנדרטי, מוסד לימודים אקדמאי שמבקש להרחיב את הצע השיעורים שלו לרשת האינטרנט, חוג כלשהו בעל "סטודיו אונליין", קואוצ'רים או אפילו חברה שרוצה להקים מרכז הדרכה אונליין לעובדים שלה.

כל מי שרוצה ללמד באינטרנט, בתשלום או בחינם, באמצעות שיעורי וידאו מוקלטים או חיים ולמכור חומרי לימוד - יכול לפתוח בית ספר וירטואלי!


אז אם את או אתה מורה או מנהל\ת מוסד לימודי או חוג כלשהו – תוכל\י לפתוח בית ספר וירטואלי בקלות ולהפוך את הידע שלך למקור הכנסה! בית הספר הווירטואלי שלך הוא דף אתר האינטרנט הפרטי שלך הנגיש מכל מקום בעולם ואליו יכולים להיכנס תלמידים מכל מחשב או מכשיר סלולארי. בית הספר הווירטואלי שלך הוא דף הבית של בית הספר שלך באינטרנט דרכו ניתן לשמור על קשר רציף עם התלמידים, לפרסם ולשתף או למכור חומרי לימוד, לשתף מערכת שעות והודעות לתלמידים הרשומים לבית הספר שלך וללמד באינטרנט אונליין בכיתה הוירטואלית שלך.

ואם יש לך עוד שאלות...אנחנו יודעים שיש לך הרבה שאלות. ולכן הכנו מראש אוסף של תשובות לשאלות נפוצות. אם יש לך עוד שאלות אפשר ליצור איתנו קשר במייל: contact@shioorim.co.il. או בטופס יצירת הקשר.

איך תלמידים ידעו על קיומו של בית הספר הווירטואלי שלי?

עם פתיחת בית הספר ויצירת דף הבית שלו בקלות ובחינם ייוצר קישור לבית הספר להעתקה לאתרים אחרים או פורומים על מנת למשוך אליך את התלמידים שילמדו בעזרת לימודים באינטרנט בבית הספר שלך.

איך רושמים תלמידים לבית הספר הווירטואלי שלי?

אין צורך לרשום תלמידים לבית הספר שלך. כל תלמיד שנכנס לדף הבית שלך, יכול ללמוד איתך על ידי הזמנת שיעור בזמן שנוח לו. כל הזמנת שיעור פרטי תגיע אליך ישירות למייל, וכל מה שנותר לך הוא לאשר את הבקשה או להציע לתלמיד מועד חדש.
לאחר אישור השיעור על ידי המורה, תקבלו למייל קישור לכניסה לכיתה הוירטואלית לשיעור זה. פשוט ונוח.

איך אוכל להרוויח כסף מבית הספר הווירטואלי שלי?

בית הספר הווירטואלי שלך נפתח עם קישור לחשבון הPayPal שלך. באפשרותך לבחור אם לבצע שיעורים אונליין בתשלום או ללא תשלום וכן אם למכור חומרי לימוד או רק לשתף אותם בחינם. כל שיעור בתשלום שיתבצע בכיתת הלימוד שלך וכל חומר לימודי שתמכור באמצעות בית הספר הווירטואלי שלך יכניס לך כסף.

איזה סוגים של חומרי לימוד ניתן לשתף או למכור?

ניתן בקלות לשתף או למכור שיעורי וידאו, מצגות, סיכומים, דפי נוסחאות, מאמרים, מדריכים כתובים, עבודות אקדמאיות, תרגומים ועוד. זאת בנוסף לשיעורים אונליין שניתן לבצע, להקליט וגם אותם למכור.

כמה בתי ספר אוכל לפתוח וכמה תלמידים יכולים ללמוד אצלי?

בית הספר משויך לחשבון הPayPal שלך (או למייל שלך), ככה שעקרונית ניתן לפתוח בתי ספר כמספר החשבונות שלך. לרוב האנשים יש חשבון PayPal יחיד, לכן סביר שתפתח בית ספר ווירטואלי אחד. כמות התלמידים שתוכל ללמד אינה מוגבלת ותלויה בשיווק שתבצע לבית הספר שלך על ידי העתקת הקישור אליו למקומות רלוונטיים באינטרנט (דף פייסבוק למשל...).

כמה אוכל להרוויח מהשימוש באתר שיעורים?

90% מכל ההכנסות שלך באתר שיעורים מועברות ישירות לחשבון הPayPal שלך. 10% מועבר לאתר שיעורים.
בנוסף על כל פעילות שתבצע באתר, תקבל נקודות בעזרתן ניתן לשלם על חומרי לימוד או על שיעורים פרטיים שאושרו לתשלום בעזרת נקודות.

בית הספר הווירטואלי שלך עובד בשבילך.


יש לך שאלות? משהו לא ברור?

איך משדרים את מסך המחשב שלי לכיתה?

איך אוכל לקבל תשלום בכיתה?

איך להזמין תלמידים וחברים לכיתה שלי?

באיזה דפדפנים תומכת "שיעורים"?

איך מעלים קבצים לכיתה הוירטואלית שלי?

איך רואים מי נמצא בכיתה שלי עכשיו?

איך מעלים תרגול או מבחן אונליין?

איך רואים מה התלמידים עשו בכיתה?


רוצה לשאול אותנו עוד משהו?

אנחנו תמיד זמינים בכתובת contact@shioorim.co.il